Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Weber Varyap Meridian’da

Dünyanın “En İyi Mimari Projesi” seçilen Varyap Meridian, su yalıtımı için endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Saint-Gobain Weber’i tercih etti.

Londra’da gerçekleştirilen 2010 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında ‘’Dünyanın En İyi Mimari Projesi’’ seçilen Varyap Meridian’da toplam 60 bin m² lik alanda Weber’in su yalıtım ürünleri kullanıldı.

Dünya’nın ve Türkiye’nin parlayan projesi Varyap Meridian, perde duvarlarda ve otopark üstünde polimer-bitüm modifiyeli elastik su yalıtım malzemeleri weber.tec.915’i ve weber.dry 906’yı tercih etti. Projenin ıslak hacim izolasyonlarında ise çimento esaslı, çift komponentli yarı elastik su yalıtım harcı weber.dry SS-7 kullanıldı.

Dünyada 46 ülkede 200’e yakın üretim tesisiyle faaliyet gösteren Saint-Gobain Weber, ürettiği yenilikçi çözüm ve servis önerileriyle ön plana çıkıyor. Weber, Türkiye su yalıtım pazarına bitüm, elastomerik reçine ve çimento esaslı su yalıtım ürünleri sunuyor.