Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yer karolarında ahşap ve mermerin uyumu Çanakkale Seramik’ten mekanların kimliğini değiştiren bir seri; Inlay

Çanakkale Seramik, ahşap ve mermeri aynı üründe buluşturan Inlay Serisi’ni tüketicilerin beğenisine sunuyor. Seri son teknolojiyle yaratılan görsel kalitesinin yanı sıra; farklı döşeme seçenekleri ile mekanlarda yepyeni bir yorum ortaya çıkarıyor. Krem, koyu bej ve kahverengi gibi iddialı renkleriyle de şıklığın çıtasını oldukça yükseklere taşıyan Inlay, mekanlara yenilikçi bir ruh kazandırıyor. Konut, otel, ofis, kafe, restoran gibi mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan, 45×45 cm yer karoları ile mekanlarda ferahlık hissi uyandırıyor.

Çanakkale Seramik

Yarım asrı geçen tecrübesi ile tüm dünyada lider üreticiler arasında yer alan Çanakkale Seramik, herkes için özel seçenekler sunabilmek amacıyla seramik karoda bilinen kalıpların ötesine geçiyor. Ahşap, doğal taş, metal, tekstil gibi çekici dokuları yüzeylere taşıyan koleksiyonlar ve dekorasyon trendlerine eşlik eden bir tasarım çeşitliliği yanında dünyaca ünlü tasarımcıların imza attığı çarpıcı koleksiyonlar sunuyor. Çanakkale Seramik, güzellik dolu evler için herkesi seramiğin; modası hiç geçmeyen, çekici dünyasına çağırıyor.