Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zamanın trendinde çatılar

DELTA® ÇATI ÖRTÜLERİ

1800’li yıllarda temelleri atılan, 1961 yılında ilk çatı örtüsünü üreten Almanya’nın köklü yapı malzemeleri üreticisi Dörken GmbH, sürekli geliştirdiği Delta® markalı çatı örtüleriyle yenilikçi olmayı sürdürüyor. Avrupa pazar lideri olan Delta® Çatı Örtüleri; çatı ve cephelerde, kaplama malzemesi farklılıklarına göre tasarlanıyor ve shingle, metal gibi uygulamalarda zengin seçenek ve özellikleriyle kullanıcıya uygulama kolaylığı sunuyor. Ürünlerinde, su yalıtımı ve su buharı geçişine izin vermeyi çıkış noktası olarak kabul eden şirket; zaman içinde, kendinden yapışkanlı tasarruf membranları, basma mukavemeti yüksek ürünler, buhar kesici ve frenleyiciler, UV dayanımlı örtüler, termomembranlar ve kendinden ısı izolasyonlu versiyonlarıyla öncülük yapmaya devam ediyor.

Hava ve buhar bariyeri Delta®-Reflex, çatı ve cephelerde ısı izolasyonundan önce kullandığında;

Sıcaklığın % 10’a kadar daha fazla korunmasını sağlar

% 50 oranında ısı yansıması sağlar

Hava ve buharı % 100 oranında durdurur

İnsanlar üzerindeki elektromanyetik ışın etkisini % 30’a kadar perdeler.

Nem depolama alanına ve entegre kendinden yapışkanlı kenarlara sahip difüzyona açık, su ve rüzgar geçirmeyen çatı örtüsü Delta®-Maxx Plus kullanımı da;

% 30’a kadar daha düşük hava değişim oranı

% 9’a kadar daha az ısıtma gereksinimi sağlanır

Sistem yapılarda iç ve dış etkileri kontrol ederek istenmeyen ısı kayıplarını engeller, enerji tasarrufu sağlar.

DÖRKEN SİSTEM A.Ş.

Sanayi Mah. D-130 Yanyol Cad. No: 179

41140 İzmit / KOCAELİ

T: +90 262 335 6116

F: +90 262 335 6117

E: info@doerken-sistem.com

W: www.doerken-sistem.com