Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ağır yük taşımacılığında daha geniş, uzun ve fazla opsiyon

TIRSAN üretim kalitesinin ve tecrübesinin yeni ürünü 2.750 mm genişliğe sahip Kässbohrer Lowbed sağdan ve soldan 300 mm uzatma yapılarak 3.350 mm genişliğe ulaşabiliyor. 6.000 mm uzayan platformu ile farklı yüklerin taşınmasında pratik çözümler sunan araç, ayrıca farklı yol ya da çalışma koşulları altında serseri dingilleri sayesinde yüksek manevra kabiliyetine sahip. Kässbohrer Lowbed’in 81.700 kg yük taşıma kapasitesi, ağır yük taşımacılığında önemli bir tercih sebebi…

TIRSAN AR-GE ÇALIŞMALARI

Toplam 1000 saatlik mühendislik çalışmaları ile geliştirilen Kässbohrer Lowbed, müşterilerin daha hacimli, daha ağır ya da farklı ebatlarda yükleri kolaylıkla taşıyabilmeleri için üretiliyor. 1.ve 2.dingil kaldırma özelliği, rampa tipi, aksesuarlar ve 5.teker yüksekliği gibi opsiyonel seçenekleri ile kullanıcıların çalışma koşullarını kolaylaştırıyor.

KÄSSBOHRER LOWBED’İN AVRUPA BAŞARISI

TIRSAN 2011 yılında toplam lowbed üretiminin %95’ini yurt dışına ihraç ediyor. Almanya, Rusya ve Polonya ülkeleri ağırlıklı olmak üzere tüm Avrupa’da satış başarısı gösteriyor. Sağlamlık, güvenilirlik ve kalitesi nedeniyle tercih edilen Kässbohrer Lowbed proje taşımacılığında farklı bir yere sahip.