Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

American Siding

Yalıtım sektörünün önde gelen markalarını üreterek her geçen gün büyüme hızını arttıran ERYAP A.Ş güçlü adımlarla pazarın belirleyici oyuncusu olarak öncü konumunu sürdürüyor. Polimer dış cephe kaplama ve ısı yalıtım sistemlerinde American Siding, XPS ısı yalıtım levhalarında Bonuspan, taş yününde Wooler ve su yalıtım ürünlerinde Focus Membran ve Focus Shingle markaları ile Eryap, yalıtım alanında kapsamlı çözümler üreterek sektördeki farklılığını ortaya koyuyor.

Üretimine başlandığı 2001 yılından günümüze büyük ve nitelikli projelerde kullanılan bir çözüm olan, birçok mimari ofis ve taahhüt firmasıyla yürütülen başarılı işbirlikleri sayesinde profesyonel kesimde de güçlü ve güvenilir bir marka imajı çizen American Siding, ‘Estetik Yalıtım’ yaklaşımıyla sektördeki liderliğini sürdürüyor.

HAFİF VE EKONOMİK

Nüfusunun %92’si deprem kuşağında yaşayan ülkemizde hız kazanmış olan yalıtım hamlesi ile binalarda sağlanan enerji tasarrufu hem maddi getiri hem de korozyona karşı korunma sağlıyor.

Ancak, bu konuya ilişkin bir başka önemli husus yalıtım uygulaması neticesinde binalarda artan yük… Bu noktada American Siding polimer dış cephe ve ısı yalıtım sistemleri birim metrekare başına düşen yük miktarını mantolama uygulamasının 1/3 düzeyine yani 4-4,5 kg gibi rakamlara çekerek, daha hafif ağırlıkla %50 enerji tasarrufu ve eksiksiz bir yalıtım olanağı sunması nedeni ile benzerlerinden farklılaşıyor.

Geniş ürün yelpazesi, farklı renk alternatifleri ve talebe özel değişik tasarım alternatifleri ile American Siding müşteri beklentilerini karşılayabiliyor. American Siding panelleri, mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile eğrisel, konik veya küresel her çeşit yüzeyde uygulanarak karmaşık cephe çözümlerine de imkan sağlıyor.

Kapsamlı 50 yıllık bir garanti ile sunulan farklı tasarıma sahip ürünleri ve 17 çeşit renk alternatifiyle American Siding, geleceğin teknolojisi olarak tüketicinin büyük beğenisini topluyor.

Tam bir paket sistem garantisi altında sunulan American Siding; paket sistem içeriğinde Bonuspan Gold XPS ısı yalıtım levhaları, American Siding PVC kutu profilleri, American Siding buhar dengeleyici nem bariyeri, sistemin tamamlayıcı unsuru olan Tekne Baskı, Yalı Baskı ve sadece American Siding ürün yelpazesinde bulunan Bungalow Baskı polimer cephe kaplama panelleri ile kusursuz uyum içerisinde optimum yalıtım sağlıyor ve tüketiciye en uygun çözümü sunuyor.