Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Antibakteriyel fonksiyonlu, uzun ömürlü termosifonlar

DT3 termosifon üstün özellikleri, modern tasarımı ve geniş mavi LCD ekranı ile termosifon pazarında fark yaratıyor. DT3 termosifonlardaki Legionella (Anti–Bakteriyel) fonksiyonu, cihazda bakterilere karşı koruma sağlıyor. Bu özellik cihazın ilk çalıştırılmasından 3 gün sonra devreye giriyor ve su sıcaklığını 70 ºC’ye çıkartarak bakterileri dezenfekte ediyor. Cihaz stand-by konumunda iken 30 günlük periyotlarla bakterilere karşı korunma işlemi otomatik olarak devam ediyor.

DT3 termosifonlarda bulunan geniş mavi LCD ekran, termosifondaki su sıcaklığının en hassas şekilde takip edilerek istenen değerin ayarlanmasını sağlıyor. Bu ekrandaki simgeler yardımıyla hangi fonksiyonların devrede olduğu kolayca görülebiliyor. Bu termosifonlar çift cidarlı olup, iki cidar arasındaki monoblok poliüretan izolasyon, ısının uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı oluyor.

Termosifon kazanının içinde kullanılan korozyona karşı koruyucu magnezyum anot, termosifonun ömrünü uzatıyor. Otomatik hata bildirim fonksiyonu, cihazda herhangi bir zamanda oluşan hatayı tespit imkanı sağlıyor ve sorunla ilgili uyarı veriyor. Donma koruma emniyeti ile cihazda su sıcaklığı

6 ºC’nin altına düştüğünde donma koruma özelliği otomatik olarak devreye giriyor ve suyun sıcaklığı

10 ºC’ye çıkarılarak suyun donması önlenmiş oluyor.

DemirDöküm DT3 Termosifonlarda, cihazın optimum sıcaklık seviyesinde çalışarak minimum enerji harcamasını sağlayan Eco Mod özelliği de bulunuyor. Bu mod süresince cihaz 47–53 ºC aralığında çalışıyor. DT3 Termosifonlar, sıcaklığın aşırı derecede yükseldiği durumlarda aşırı ısınmaya karşı koruma özelliğiyle tam emniyet sağlıyor.

Genel Müdürlük

Bahçelievler Mah. Bosna Bulvarı No:148 34688

Çengelköy / İSTANBUL

T: +90 216 516 2000 (Pbx)

F: +90 216 516 2001

W: www.demirdokum.com.tr