Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bodrum Bodrum Ege’nin renkleri

Bilgili Holding’in Yalıkavak’ta hayata geçirdiği Bodrum Bodrum villa projesi konumu, tasarımı ve Ege’nin coğrafi özellikleriyle uyumlu yapısıyla dikkat çekiyor. Haziran ayında bitmesi beklenen Yalıkavak Tilkicik koyunda yer alan proje, toplam 26.000 metrekarelik alan üzerinde, 68 adet villa ve 12 adet daireden oluşuyor.

152 m²’ den 287 m²’ ye kadar planların yer aldığı proje, teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak, birinci sınıf malzemeler ile konfor, huzur ve kolaylık kadar beş duyuya da hitap etmek üzere tasarlandı. Doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip olan Bodrum Bodrum, Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi mimarların imzasını taşıyor.

FARKLI TİPLER, FARKLI SEÇENEKLER

Milas Havalanına 45km. uzaklıkta olan denize sıfır projenin kendi iskelesi, kendine ait özel plajı ve ıslanma havuzu, yüzme havuzları, dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kapalı misafir otoparkı, cafe-restaurant ve fitness salonu bulunuyor.

Denize 200 metre sahil cephesi olan projede, deniz-bar, cafe – restaurant, beach club, marina bulunuyor. 25 bin 789 m²’ lik arsa alanı üzerine kurulu projede evlerin büyüklükleri 152 ila 287 m² arasında değişiyor.

2+1,  3+1 villa (B,C,D tipleri) ve az sayıda daire tipleri (E tipi) mevcut. B tipi villalar; 237 m² – 266 m² arasında değişirken C tipi villalar; 237 m² –  284 m² arasında bulunuyor. Her iki projede 3+1 ve 2+1 seçenekler var. D tipi villalar; 251 m² – 287 m² arasında, 3+1 iken E tipi daireler de 152 m².

Bilgili Holding, Bodrum Bodrum projesinden önce turizm ve inşaat alanında Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, W İstanbul, Ajia Hotel, West Blocks ve Akaretler Sıraevler gibi önemli projelerin inşaatı ve renovasyonuna imza attı.