Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Buderus, ISK-SODEX Fuar’ına hazır

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, her yıl HVAC sektörünün önde gelen firmalarının buluşma adresi olan ISK-SODEX Fuarı’nda, 1.000 m²’lik alanda yüksek verim ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan yeni ürünlerini tanıtacak. Firma, ürün gamına katılan yeni ürünlerini, 01-05 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek ISK-SODEX Fuarı’nda sektör ve ziyaretçilerin dikkatine sunacak.

Ürünler arasında ısıtma sistem teknolojisinde özellikle Buderus yoğuşma teknolojisinin getirdiği yüksek verim ve düşük yakıt tüketimiyle Buderus yoğuşmalı kombiler ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar öne çıkıyor. Kaskad sistemler ürün yelpazesine eklenen GB072 Yoğuşmalı Kombi ve GB162 – 65 kW Duvar tipi yoğuşmalı kazan da dikkat çekenler ürünlerden.

YER TİPİ YOÐUŞMALI KAZANLAR

Firma, yoğuşma teknolojisinin avantajını kullanan yeni yer tipi yoğuşmalı kazanlarından olan GB402 ve yenilenen tasarımıyla SB745 de fuarda görücüye çıkarıyor. Buderus’un güneş enerjisi sistem çözümlerine bu yıl ekleyeceği yeni güneş kolektörü serisi de fuarda tanıtılacak ürünler arasında.

Buderus’un ürün gamına yıl ortasında girecek olan ve özellikle doğalgazın olmadığı bölgeler için ideal çözüm sunan yeni ürünü havadan suya ısı pompası da fuarın ilgi çeken ürünleri arasına girmeye aday…