Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ByConcept Sultanbeyli’ye çok fonksiyonlu konsept

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyime sahip ByGroup, Sultanbeyli’nin çehresini değiştirecek olan ByConcept Projesi’ni hayata geçiriyor. 200 Milyon TL yatırım değerine sahip olan proje, konutun yanı sıra çok katlı mağaza , dükkan, ofis binası ve 268 odalı iş oteli içeriyor. 25 bin metrekare arsa üzerinde kurulan ByConcept Projesi, Sultanbeyli’nin ilk iş oteli olacak olan ByOtell’i de bünyesinde barındıracak.

BYSTORE, BYOFFICE, BYOFIT…

Sultanbeyli TEM girişinde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 10 dakika mesafede bulunan projede ünlü markaların butik mağazalarını, çok katlı dükkanları barındıracak olan ByStore, yüksek teknolojik alt yapıya sahip ofisleriyle iş çevresine hizmet verecek ByOffice ve sağlıklı yaşamın vazgeçilmez adresi olacak ByOfit fitness merkezi bulunacak.

Dairelerden çıkıp ofise, alışverişe, spora veya sosyal alanlara bir adım mesafede ulaşma imkanı sunan ByConcept’te çocuk kulübü, yürüyüş yolları, su parkı gibi sosyal yaşam alanlarının yanı sıra kapalı havuz, çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna ve Fin hamamı sağlıklı yaşam olanakları sunuluyor.

Proje kapsamında ayrıca concierge, kuru temizleme, teknik servis, 24 saat güvenlik ve kapalı otopark hizmetleri verilecek. Proje, A sınıfı enerji kimlik belgesi ve akıllı ev teknolojisi, güneş enerjili sıcak su sistemi ve enerji tasarruflu sistemler gibi hayatı kolaylaştıran detaylara sahip.

Üç blok ve 326 konuttan oluşan projede, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 40 m² ile 200 m² arasında değişen dairelerin yüzde 20’si ön satışla satıldı. Modern mimarisi, birinci sınıf malzeme kalitesi ve üst düzey teknolojik alt yapısı ile dikkat çeken ByConcept’de teslimatlar 2014 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.