Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çelik&Çelik

PROJEDE TERCİH EDİLME SEBEBİ

“Çelik& Çelik yangın kapısı sektöründe çok kısa sürede kaliteye verdiği önem sonucunda uluslararası sertifikalar almıştır. CHILTERN İnternational Fire (UNITED KINGDOM) EI 90 belgesine sahip firmamız imalata yönelik yüksek teknolojiye sahip ekipmanları, ürün çeşitliği ve montaj kalitesiyle ön plana çıkmıştır. Ağır çelik ve hafif çelik işlerinde de ÇELİK&ÇELİK makine ve ekipman altyapısı, kalifiye personeli, proje grubu ve prestijli projelerdeki uygulama tecrübesi firmamızın tercih edilmesini sağlamıştır.”

KULLANILAN ÜRÜN VE SİSTEMLER

“Ağır çelik olarak çatı konstrüksiyon, saçak, ışıklık, asansör çelik işleri ve cephe temizlik ray kirişleri uygulaması tamamlanmıştır. Hafif çelik olarak; istinad duvarı üzeri estetik ve güvenlik amaçlı galvanizli çelik konstrüksiyon için proje çalışması imalat ve montajı yapılmıştır. Kapı bölümü olarak; projeye ait tüm yangın kaçış kapıları, endüstriyel nitelikte sac kapılar ve şaft kapakları uygulaması yapılmıştır.”