Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Cephede eskimeyen estetik VMZINC® Titanyum Çinko Kompozit

VMZ Composite her iki yüzeyinde 0,50 mm VMZINC® titanyum çinko ve arasında yangına dayanımı yüksek (A2 sınıfı FR) 3 mm polietilen dolgu malzemesi bulunan yeni nesil kompozit malzeme… İleri teknoloji ile 1,25 metre eninde ve 6 metre uzunluğuna kadar üretilebilen levhalar Türkiye’deki cephe giydirme uygulayıcıları tarafından şekillendirilebiliyor.

Füme gri patinalı QUARTZ-ZINC® ve Antrasit siyah ANTHRA-ZINC® yüzey alternatifleri sayesinde, estetik, doğal ve bakım gerektirmeyen hareketli cepheler elde edilebiliyor, boya ve bakıma gerek kalmadan nesiller boyu eskimeyen bir doğallık sağlanıyor. Titanyum çinko malzemenin tüm nitelik ve zarafetini 3 katmanlı dayanıklılık ile birleştiren VMZ Composite prestijli bina cepheleri için benzersiz mimari olanaklar sunuyor.

VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi

Cumhuriyet Cad. Uğurlu Palas No:11 Kat:4,

Taksim / İstanbul

T: +90 212 255 5829

F: +90 212 255 5815

E: info@vmzinc.com.tr

W: www.vmzinc.com.tr