Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Cermix

Havuzun mimari planlaması ve inşa edilmesi süreçlerinde meydana gelebilecek her türlü ihtiyaca cevap veren CERMIX ürünleri, havuzların ömrünü uzatıyor ve sağlıklı bir ortam yaratıyor. Havuz inşaatlarında su izolasyon uygulamasına başlanmadan önce yüzeyin CERMIFILM yapıştırıcı bağlayıcı astar ile astarlanması tavsiye ediliyor. Su izolasyon uygulaması için ise CERMIPROOF FF çift bileşenli çimento esaslı, tam elastik su yalıtım malzemesi kullanılması gerekiyor.

Karo seramik döşeme işlemine geçildiğinde ise yapıştırıcı olarak CERMIPOOL havuz için karo seramik yapıştırıcısı kullanılması havuz kalitesini artırıyor. Karo seramik yapıştırma işleminin ardından yürütülen derz dolgu işleminde de CERMIX’in inşaatı kolaylaştırıcı bir ürünü bulunuyor. Bu aşamada kullanılan CERMIJOINT EPOSOL epoksi reçine esaslı derz dolgu malzemesi veya CERMIJOINT 2-10 HRC çimento esaslı, özel, esnek derz dolgu malzemesi havuzların benzerlerinden 5 kat daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Çimento esaslı derz dolgu uygulamasından sonra ortaya çıkan derz ve inşaat artıklarını temizlemek amacıyla kullanılan CERMINET asit esaslı, sıvı, karo seramik temizleyicisi, tam anlamıyla kullanıma hazır mekanlar yaratıyor.

Havuzlar için hayati öneme sahip bu ürünlerin kullanımının minimum 7 gün sonrasında havuza su doldurma işlemine başlanabiliyor. CERMIX’in izolasyon ürünü CERMISIL NS nötral-antibakteriyel silikon ise uygulandığı aydınlatma armatürlerinin su izolasyonunu sağlayarak güvenli kılıyor.

Koramic Yapı Kimyasalları

E-5 Karayolu Üzeri, Şifa Mahallesi, Atatürk Caddesi

Tuzla 34941 İstanbul

T: +90 216 423 3433

F: +90 216 423 5002

E: info@koramic.com.tr

W: www.cermix.com.tr