Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çevre dostu gömme rezervuarlar

137 yıllık tecrübenin ürünü Geberit gömme rezervuarlar, yenilikçi ve akıllı tasarımları ile duvar içine gömülen yapısıyla banyonuzdaki yaşam alanını artırırken dış yüzeyde de estetik bir görünüm sunuyor.

İki kademeli mekanizma artık 3 L / 6 L yerine 3 L / 4,5 Litre ile de deşarj yapabilen Geberit gömme rezervuar modelleri, daha fazla su tasarrufu sağlayarak hem sizin ekonominize hem de çevreye daha duyarlı davranıyor. Ayrıca gürültü azaltma ve yangından korunma için en yüksek gereklilikleri yerine getiriyor.

HER ZEVKE UYGUN DİZAYN TİP KUMANDA KAPAKLARI

Geberit Dizayn serisi kumanda kapakları, günümüzde banyoların modernize edilmesi için önemli bir rol oynuyor. Banyoda kullanıcının tarzını belirleyen değişik tasarım, renk ve yüzey tiplerine yönelik zengin renk alternatiflilerine sahip kumanda kapakları sunuyor. Üstelik ince zevklerin yansıdığı gömme rezervuarlar, Geberit tarafında 10 yıl garanti kapsamında.

Geberit Dizayn serisi kapakların uygulama örnekleri arasında birbirinden farklı detay çizgileri ve kendilerine özgü tasarımları yer alıyor. Sigma serisine ait birçok renk ve model Geberit Dizayn tipi kumanda kapakları konseptinde yer alıyor.

GEBERİT TESİSAT SİSTEMLERİ

Koşuyolu Cad. No:33 Koşuyolu/İstanbul

T: +90 216 340 82 73

F: +90 216 340 82 79

E: sales.tr@geberit.com

W: www.geberit.com.tr