Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dia-sa’nın tercihi Philips LED’ler

Aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarından Philips, bini aşkın mağazasıyla Türkiye’nin en büyük perakende market zincirlerinden DiaSA ile yaptığı işbirliği çervesinde toplam 485 mağazanın anahtar teslim aydınlatmasını gerçekleştirecek. LED teknolojisi ile aydınlatma sektörüne yenilikler kazandırmaya devam eden Philips, DiaSA’ya 30 bin adet MASTER LEDtube lamba satışı gerçekleştirdi.

Ürün gamındaki ödüllü ve karbon nötr sertifikalı LED ürünler ile tüketiciler ve profesyonellere tasarım, esneklik, dayanıklılık ve enerji verimliliği açısından fırsatlar sunan Philips, DiaSa’nın 485 mağazasını aydınlatacak.

Ürünlerin montajını da içeren anahtar teslim proje kapsamında DiaSa’nın mağazalarındaki mevcut aydınlatma üniteleri Philips’in enerji verimli MASTER LEDtube lambaları ile değiştirilecek. Mevcut aydınlatmanın Philips ürünleri ile değiştirilmesi sonucunda yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu elde edilecek.