Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Emura Inverter Klima

Standart klimaların sessiz bir odada çalışma sesi ortalama 40dBA iken Daikin Emura, 22dBA seviyelerinde sessiz çalışıyor. A sınıfı enerji kategorisindeki klima inverter teknolojisi sayesinde çalışmaya başlama ve durdurma sırasındaki enerji tüketimini önlüyor ve daha kararlı sıcaklıklar elde edilmesini sağlıyor.

Haftalık programlanabilir uzaktan kumandasıyla öne çıkan Daikin Emura, geniş ısı derecesi aralığında kullanılabiliyor ve dış ortam koşullarında soğutma için -10 ila 46°C, ısıtma için ise -15 ila 18°C arasında çalışabiliyor. Özel tasarım kumanda üzerindeki çalışma düğmesine basıldığında, ön panel ve kanat açılarak cihazın enerji tasarruf özelliği olan akıllı göz ortaya çıkıyor. Bu yerleşik sensör, odada bulunan insanları algılayor ve oda boşaldığında otomatik olarak enerji tasarruflu moda geçiş yapıyor.

HAVA TEMİZLEME FİLTRESİ

Daikin Emura’nın titanyum apatit fotokatalitik hava temizleme filtresi, havadaki mikroskobik toz partikülerlerini temizlerken bakteri ve virüs gibi organik kirleticileri de emiyor ve kötü kokuları gideriyor.

Klima, gece ayar moduyla aşırı ısınmayı veya aşırı soğumayı önleyerek kullanıcılarına konforlu bir uyku da sunuyor. Konfor modu, ünitenin soğuk hava etkisi yaratmayacak şekilde çalışmasını garanti ediyor. Soğutma sırasında soğuk havanın doğrudan insanların üzerine gelmesini önleyen ürün, ısıtma sırasında sıcak havanın odanın alt kısmına doğru üflenmesini sağlıyor. Güçlü çalışma moduyla odaları hızlı bir şekilde ısıtan veya soğutan Emura, otomatik salınım sistemi sayesinde odanın her tarafından eşit derecede sıcaklık veriyor.

Hürriyet Mh. E-5 Yan Yol Üzeri No:57 34876 KARTAL – İSTANBUL

T: +90 216 453 2700

F: +90 216 671 0600-01

E: info@daikin.com.tr

W: www.daikin.com.tr