Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hafif, hızlı ve çevik Yatay Silobas

YENİ KÄSSBOHRER YATAY SİLOBAS:

DAHA HAFİF

Sınıfının en hafifi olan Kässbohrer Yatay Silobas yeni tasarımıyla 350 kg ağırlık avantajı sağlamaktadır. Boş ağırlığı 4.900 kg’dan 4.450 kg’a düşürüldü. Aracın toplam ağırlığında yaratılan hafiflik avantajı kullanıcıya silobası daha fazla yükleyebilme olanağı sunuyor. Daha fazla yüklemek zamandan ve yakıttan tasarruf sağlayarak Kässbohrer Silobas kullanıcısına işletme maliyetlerinin düşürülmesi ve taşıma kapasitesinin artmasıyla rekabet avantajı sağlıyor.

DAHA HIZLI

Yükleme ve boşaltmada hızlı ve tam boşaltım sağlayan yeni donanımları ile çimento, toz ya da granül halindeki kimyasal ve inşaat malzemelerinin taşınması çok daha kolay ve kısa sürede tamamlanıyor. 5,5 dakika daha kısa sürede boşaltım yapan yeni Kässbohrer Yatay Silobas müşteri beklentilerine tam olarak karşılık veren bir araç olarak geliştirildi.

DAHA ÇEVİK

Araç Wheelbase’i 7.015 mm den 6.730 mm ye, yüksekliği 4.000 mm den 3.920 mm ye ve uzunluğu 9.600 mm den 9.550 mm ye düşürülen Kässbohrer silobasın manevra kabiliyeti önemli oranda arttırıldı. Yüksek manevra kabiliyeti kullanıcıya sürüş rahatlığı ve hızı sağlayarak çalışma koşullarını kolaylaştırıyor.