Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Horizon Point Bodrum Evleri’nde Gorenje imzası

Point İnşaat, büyük şehirde alıştıkları standartları Bodrum’un kendine özgü yaşam tarzıyla yaşamak isteyenler için Horizon Point Bodrum Evleri’ni yarattı. Ayrıcalıklı alıcılarını bekleyen Horizon Point Bodrum Evleri’nde hiçbir detay atlanmadan en ince noktasına kadar özel ürünler kullanıldı.

Her şeyin en ince detayına kadar planlandığı Horizon Point Bodrum Evleri’nin mutfaklarına da tasarımından malzeme seçimine kadar büyük bir özen gösterildi. Her mutfakta bulunan 4.5m2 lik kiler odaları mutfakların kullanıcıya özel detaylandırmalarından sadece biri… Tüm mutfaklar, Bodrum Kalesi ve marinası her metrekaresinden görülecek şekilde konumlandırılmış ve dünyaca ünlü beyaz eşya markası Gorenje’nin ürünleri ile donatılmış. Evlerde kullanılan Gorenje marka ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinası ve mikrodalga fırın, Horizon Point Bodrum Evleri’nin mutfağında geçirilen vakti daha da keyifli hale getiriyor.

Horizon Point Bodrum Evleri, benzersiz Bodrum yaşantısına kaliteli markalarla yaptığı işbirlikleriyle değer katıyor ve dört mevsimlik standart üstü bir yaşam sunuyor.