Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İstanbul Inn Bomonti Suites İstanbul’un kalbindeki konfor

15 yıllık tecrübesiyle sektörün önemli şirketlerinden olan Ünal İnşaat, Şişli Bomonti’de lüks özellikleriyle öne çıkan projesi İstanbul INN-Bomonti Suites’in inşaatını sürdürüyor. Firmanın son kullanıcıya yönelik ilk işi olan proje, İstanbul’daki önemli bağlantı noktalarının olduğu güzergahıyla öne çıkıyor.

Yıl sonunda sahiplerine teslim edilecek proje 32 daire ve 4 dükkandan oluşuyor. Kağıthane ve Dolmabahçe tünellerinin yanında Bomonti’nin merkezinde yer almasıyla değer kazanan Bomonti Suites, İstanbullulara yatırımlık fırsat ve uzun süre oturabilecekleri bir yaşam standardı sunuyor.

Butik bir proje olmasıyla ön plana çıkan İstanbul INN-Bomonti Suites’de daire büyüklükleri 90 m²-210m² arasında değişirken konut tipleri ise 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak belirlendi. Şişli, Nişantaşı ve Taksim gibi İstanbul’un nabzının attığı yerlere yürüme mesafesinde olan projede ev sahibi olacaklar Kağıthane tünelini kullanarak 5 dakika içerisinde TEM Otoyolu’na çıkma imkanına sahip olacak. Proje ayrıca fitness, SPA, sauna ve buhar odaları gibi özelliklere sahip. Projede daire fiyatları 250 bin ile 600 bin dolar arasında değişiyor.