Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Istanbul Suites Fırsatların konutu

İstanbul’un gelişen bölgelerinden Küçükçekmece’deki Basın Ekspres yolu üzerinde inşası süren Istanbul Suites, farklı mimarisi, sunduğu geniş sosyal imkanlar ve merkezi konumuyla öne çıkıyor.

Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. tarafından 8940 m2’lik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, 194 daireden oluşuyor. Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites’in sunduğu imkanlar arasında.

Proje TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres ve Deniz Bağlantı Su Yolu’nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanı, 212 İstanbul Power Outlet, Metro Grosmarket, Star City, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi, Airport AVM gibi merkezlere yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor.

Bölgenin en prestijli projesinin çalışmalarını hızla yürüttüklerini belirten Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. Satış Koordinatörleri Yasemin Başaraner ve Janet Levi, Istanbul Suites’in yalnızca birkaç aylık süre zarfında yüzde 30 oranında prim yaptığını, proje tamamlandığında sakinlerine ve yatırımcılara yüzde 100 oranında kazanç sağlayacağını belirtti.