Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Keskin yüzeyler ve sofistike detaylar

Keskin yüzeyler, büyüleyici açılar ve detaylar sunan Allure Brilliant, komplike olmadan sofistike olabilen keskin hatlı armatürleri ile banyo tasarımına ve suya yeni bir boyut katıyor.

Geniş bir ürün grubuna sahip olan seri, pırlanta hissi veren açıları ve gerçek köşeli tasarımında pek çok yeniliği buluşturuyor. GROHE’nin tasarım DNA’sının üç temel elementini (yuvarlak, oval ve 7 derecelik açı) taşıyan Allure Brilliant, mükemmel ergonomisi ve SilkMove® teknolojisinin hassaslığı ile sınıfının en yüksek konforunu sunuyor.

Tek parça gövde olarak tasarlanan serinin batarya çıkış ucundaki pencere “Aqua Window”, suya yeni bir görünüm kazandırarak suyun kullanıcıyı her seferinde cezbeden küçük bir şelale gibi akmasını sağlıyor. Farklı çıkış ucu uzunlukları, lavabo modeline uyumlu olarak seçme özgürlüğü veriyor.

Serinin cesur ve kendinden emin duruşu ile yerden küvet bataryası, adeta modern bir heykel gibi free-standing küvetlerle bütünlük sağlıyor. Ankastre ve termostatik banyo ve duş bataryaları ile Allure Brilliant, banyolara mükemmeliği sunuyor. GROHE TurboStat® teknolojisine sahip termostatik banyo ve duş bayataryaları ayrıca SafeStopPlus özelliği ile de 38 °C güvenlik kilidi ile karşı koruma sağlıyor. Sıcaklığı maksimum 43 °C’de sabitleyen ek güvenlik içeriyor.

Seçkin tasarımlar için özel bağlantı sistemi olan Görünmez Montaj Sistemi, bağlantı noktalarında gizli vidalama sistemi ve GROHE QuickFix® özelliği ile temiz bir görünüm, hızlı ve kolay montaj edilebilme imkanı sunuyor.

GROHE Türkiye

Sun Plaza Dereboyu Cad. Bilim Sokak No:5 Kat:10

34398 Maslak – Istanbul Türkiye

T: +90 212 328 0093

F: +90 212 328 1951

E: info-tr@grome.com

W: www.grohe.com.tr