Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kişiye özel üretilen duvar kaplamaları

Wall, door, floor konsepti altında dünyanın en seçkin ve kaliteli kapı, yer ve duvar kaplamalarını Türkiye’ye getiren Nishdecor; tamamen kişiye, projeye ve konsept’e özel üretim olan sanat eseri değerindeki duvar kaplamaları ile mekan dekorasyonu kavramının sanatla buluştuğu yeni bir dönem başlattı.

ARTERIE bynishdecor markasıyla, sipariş üzerine üretilen duvar kaplamaları, Nishdecor sanatçıları tarafından sizi yansıtacak şekilde tasarlanarak mekanınız kelimenin tam anlamıyla “sadece size özel ve benzersiz“ kılınıyor. Hayal sınırlarını zorlayan üretimleri ile Nishdecor, en sevdiğiniz manzarayı, kurumsal simgeleri hatta dilediğiniz portreleri kısacası görmeyi hayal ettiğiniz her şeyi sanatsal yorum katarak, grafik enstalasyonlarla duvar kaplaması halinde tasarlıyor ve mekana uygun şekilde üretiyor.

Tarihte iz bırakmış Osmanlı Padişahlarının yer aldığı Sultanlar serisi, otel, kafe ve restoranlar

için özel olarak hazırlanmış temalı HORECA sanatsal duvarlar serisi, her bir modelin tüm dünyada sertifikası ile birlikte sadece 100 kişiye üretildiği Reincarnation of Art -Limited Edition serisi, ARTERIE bynishdecor özel koleksiyonlardan sadece bazıları…