Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ofis ve mağaza aydınlatmasında esnek çözümler

Osram’ın geleceğin teknolojisiyle üretilen yeni serisi LEDVANCE özellikle aydınlatma tasarımcıları ve mimarlar için esnek çözümler sunuyor. %90’ a varan enerji tasarrufu sağlayan ve en son LED teknolojisi ile üretilen seri, yenilikçi ve kendine özgün tasarımıyla mağaza ve ofislerde kompak floresan ve halojen lambaların enerji tasarruflu alternatifi…

LEDVANCE DOWNLIGHT (GÖMME)

Seri, 50.000 saatlik uzun ömürü, yüksek renk geriveriminin yanı sıra yüksek enerji tasarrufu sağlayarak işletme maliyetlerini de düşürüyor. S-M-L ve XL olmak üzere farklı boy ve güçlerde sunulan LEDVANCE Downlight’ın 3000K ve 4000K renk seçenekleri de mevcut.

LEDVANCE SPOTLIGHT

Modern tasarımı ile LEDVANCE Spotlight, Osram PrevaLED modülü sayesinde 2600 lümen gücünde yüksek performanslı bir aydınlatma sunar. %90’ın üzerindeki renk geri verimi özelliği, farklı açı seçenekleri ve renk çeşidi ile mağaza aydınlatmasında ideal çözüm sunuyor.

LEDVANCE POWERSPOT

Zarif ve modern yapısıyla müşterilerin dikkatini ürünlerinizin üstüne çeken LEDVANCE Powerspot, %90’ın üzerinde yüksek renk geri verimi , düşük enerji tüketimi ve ray sistemlerine kolayca uygulanma özelliği ile mağaza ve perakende aydınlatmaları için ideal… M-XL-XXL olmak üzere farklı boy ve güçlerde sunulanLED teknolojisi ile üretilen bu armatürün farklı açı ve renk çeşitleri de bulunuyor.

OSRAM Ampul Ticaret A.Ş.

Barbaros Bulvarı, Morbasan Sok. Koza İş Merkezi

B Blok Kat:8, 34349, Balmumcu / BEŞİKTAŞ

T: +90 212 306 9000

F: +90 212 306 9050

E: info@osram.com.tr

W: www.osram.com.tr