Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Parmak izi bırakmayan yeni anahtar priz serisi

Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratan VİKO, Neva Satinox ile hayatın dinamizmini genlerinde taşımaya devam ediyor. Parmak izi tutmayan inox efekti ile modern dokunuşları, teknolojik görünümüyle de ileri yaşam algısını ev ve ofislerle buluşturan Neva Satinox, alternatifli dekorasyon çözümlemeleri için 6 farklı kombinasyon sunuyor.

Farklı tasarımıyla mekanlara yeni bir soluk getiren Neva Satinox sayesinde ışığın ruhu, tasarım ve seçkinlikle buluşuyor. Parmak izi tutmayan yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Neva Satinox bronz, gümüş ve siyah renk seçenekleriyle 6 farklı kombinasyon sunuyor.

Anahtar-priz teknolojisinde devrim yaratan tasarımlara öncülük eden VİKO, Neva Satinox ile mekanlara ışığın yeni formunu yansıtıyor. Bronz/antrasit, bronz/füme, gümüş/füme, gümüş/beyaz, siyah/füme ve siyah/siyah renk alternatifleriyle göz dolduran Satinox’un parmak izi bırakmayan teknolojisi, alternatif kullanım seçenekleriyle duvarlarda hayat buluyor.

Viko Elektrik Ve Elektronik END. SAN. ve TİC. A.Ş.

Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cd. No:44 34887 Sancaktepe / İSTANBUL

T: +90 216 564 5555

F: +90 216 564 5544

W: www.viko.com.tr