Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sıva altı uygulanabilen yenilikçi hareket sensörü

ELBİ Elektrik Zena serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Zena Hareket Sensörü ürünleri teknolojisi ile mekanlarda kolaylık sağlıyor.

Zena serisinin tüm fonksiyonları gibi sıva altı uygulanan bir ürün olan Zena Hareket Sensörü, hareket algılandığı zaman belli bir yerin aydınlanması veya herhangi bir elektrikli cihazın çalışması istenilen durumlar için ideal kullanım sağlıyor. İçerisinde PIR ya da Passive Infrared diye tabir edilen hareket algılayıcılar bulunuyor. Bu algılayıcılar yaydıkları kızıl ötesi ışınları talip ederek tespit ediyor ve bağlı olduğu cihaza elektrik akımının iletimini sağlıyor.

*Zena’nın bir diğer yeniliği Zena Led Light, yine sıva altı olarak tasarlanmış bir led aydınlatma ürünüdür. Led teknolojisine sahip olduğu için benzerlerine göre daha uzun ömürlü olan ürün, ikaz butonu, gece lambası, yürüyüş yolu aydınlatma, acil çıkış aydınlatma gibi kullanım yerlerinde farklı renklerde çözümler sunuyor.

Elbi Elektrik Uluslararası Tic. ve San. A.Ş.

Merkez Satış ve Pazarlama Ofisi

Eski Büyükdere Cad. Meydan Sok. Spring Giz Plaza Kat:2

Maslak – İSTANBUL / TÜRKİYE

T: +90 212 285 1640-41-42

F: +90 212 285 1643

E: maslak@el-bi.com

W: www.el-bi.com