Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Taşınabilir serinlik

Olimpia Splendid, evin her tarafında kullanılabilir, mobil özelliğiyle klima kullanım alışkanlıklarını değiştirebilecek bir ürün. Dış ünitesi bulunmayan ve kompakt yapısı ile dikkat çeken ürün, dış ünitesiz mobil klima ile her yerde serinlik sağlıyor.

A sınıfı soğutma performansı sunan Isssimo 12.000 Btu/h kapasitesi ile 30 metrekareye varan tüm odalarda kullanılabiliyor. Düşük ses seviyesi ve uzaktan kumanda sistemiyle öne çıkan ürün, A sınıfı düşük enerji sarfiyatı ile serinletirken çevre dostu gaz sayesinde doğaya zarar vermiyor.

Klima, otomatik modu sayesinde ortamdaki havanın durumuna göre çalışma düzeyini ayarlarken çalışma gücünü, havalandırma hızını, nem alma oranını ve ortam ısısını optimum düzeye getiriyor. Gece meydana gelen değişik metabolik durumlara göre havalandırmayı ayarlayan ay fonksiyonu ve sessiz çalışma özellikleri de ürünü benzerlerinden ayırıyor.

Su deposu olmadığı için su boşaltma sorunu olmayan Olimpia Splendid Issimo model klimalar yoğuşmayı çiy şeklinde otomatik olarak boşaltırken çiyi sürekli dışarı tahliye ediyor.