Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tür-Mak Gruptan ihtişamlı seriler

MISIR MENŞELİ GEMMA’DAN, GÖRKEMLİ BİR SERİ

Mısır menşeli Gemma Seramik, yeni dönemde üretmiş olduğu Majestic serisi ile Mısır’ın mistik dokusunu mekanlara taşıyor. Görkemli anlamına gelen adıyla Majestic serisi, görkemli piramitlerinin göz kamaştıran motiflerini, Gamma Seramik kalitesi ile birleştirerek sanatsal bir görüntü oluşturuyor. Deri ve kaşmiri andıran görünümüyle alışılmış seramik algısının dışına çıkan seri, mekanlara hem şık hem de çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Pürüzsüz ve kaşmir hissi uyandıran, 3 boyutlu görünümüyle mekanlara estetik katan seri, 30×60 siyah, beyaz, kırmızı ve bordo fonları ve baharı andıran altın yaldızlı çiçek motifli dekorlarıyla göz dolduruyor. 11×30 bordürleri ile farklı döşeme şekilleri oluşturarak, villa girişlerine, oturma odalarına, otellere uygulanan seri, seramiği ıslak zeminlerden çıkararak yaşam alanlarının her karesine taşıyor.

SİYAH BEYAZIN İHTİŞAMI ALEXANDER SERİSİNDE

Şıklığın ve zarafetin vazgeçilmez renkleri siyah ve beyaz Mapisa Ceramica’da isim buluyor. İspanyol Mapisa firmasının yeni dönemde üretmiş olduğu Alexander serisinde siyah ve beyazın uyumu göz kamaştırıyor. Alexander serisi 30×90 gibi farklı ebatlara sahip fon ve dekorlarıyla diğer serilerden farkını gösteriyor. 12×30 ve 6×30 ebatlarındaki bordürleri ile farklı döşeme sitilleri oluşturarak göz alıcı tasarımlar yaratılabilecek seri, özellikle ıslak zeminlerde, otel projeleri, şık lavabo ve banyolara uygulanıyor. Siyah fon, beyaz dekor ve beyaz fon, siyah dekor seçenekleri ile sadelik ve sıklığı bir arada barındıran seri, fonlarının üzerinde bulunan ve kral daireleri için özel tasarlanmış dekorlarıyla 2 setten oluşan taç desenleri mekanlarınıza ayrı bir hava katıyor. Serinin en önemli özelliği ise swarovski taşlı dekorlarıyla uygulandığı yaşam alanlarına farklı bir zenginlik katması…

Tür-Mak Yapı Center

1. Organize Sanayi Bölgesi

Atabay Sk. No: 31 KONYA / TÜRKİYE

T: +90 332 248 2705 / +90 332 248 3345

F: +90 332 248 3467

W: www.tur-mak.com.tr