Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeni nesil kapı üniteleri

Neutron’un geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan iç ve dış kapı üniteleri, yeni nesil teknolojinin en iyi örnekleri arasında yer alıyor. Neutron DH-VTO1210A IP Tabanlı Bina Dış kapı Üniteleri, ID kimlik kartı geçişi, Tam IP ağ yapısı ile sınırsız monitör bağlama, kolay sistem yönetimi, merkezden 24 saat gözlemleyebilme, ağ şifreleme teknolojisiyle daha güvenli veri aktarımı, 16G TF kartı ve video mesaj depolama özellikleriyle kısa sürede vazgeçilemeyen bir model olma yolunda….

Ayrıca DH-VTH1110A IP Tabanlı Daire İçi Üniteleri, , kapı otomatiği ve manyetik kapı açma, acil durum bilgisini bildirebilme, yüklenebilir kapı zili alarm çıkışı yönetim merkezi ile haberleşme(görüntülü/sesli/yazılı mesaj) özellikleriyle Türkiye’de ilk ve tek modelleriyle Neutron güvenli yaşamın kapılarını aralıyor.

COLOMBO SAVUNMA VE GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No:1361-1363

ŞİŞLİ – İSTANBULTURKİYE

T: +90 212 222 0911

F: +90 212 210 0 955

E: info@colombo.com.tr

W: www.colombo.com.tr