Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yüksek izolasyon sağlayan pencereler

Yenilikçi ve işlevsel tasarımların öncüsü Pakpen’in üstün yalıtım özellikleriyle öne çıkan pencere modeli Optimal Seri, zengin renk alternatifleriyle her zevke hitap ederken; sahip olduğu 3 contalı sistemle de kötü hava koşullarının içeriye sızmasını engelliyor. Bu özelliğiyle evlerde optimum tasarruf ve kazanç sağlayan seri, konforlu ve rahat bir yaşam arzu edenlere yanıt veriyor.

OPTİMAL SERİ’DEN ALÜMİNYUM DIŞ KAPAKLI PENCERELER

Detay çözümlerindeki sınırsız yardımcı profil seçenekleriyle konforu arayanların tercihi olan Optimal Seri’de, alüminyum dış kapaklı pencereler tam korumalı ısı yalıtım değeri sağlarken, iç yüzeylerde kullanılan ahşap desenli folyo da mimari dekorasyona kusursuz bir uyum sağlıyor.

DAHA FAZLA KORUMA VE EKONOMİ

Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Pakpen’in, daha fazla koruma, ekonomi ve direnç isteyenler için geliştirdiği 5 odacıklı kasa profili ve damlalıklı kanat profiline sahip Optimal Serisi estetiği güvenlikle buluşturuyor. 72 mm profil genişliği ve 3 mm profil et kalınlığı ile mekanlarda kusursuz bir izolasyon sağlayan Optimal Seri, 3 contalı sistemi ile 1,2 – 1,3 w/m²k ısı geçirgenlik değerini, zengin renk alternatifleri ile taçlandırıyor.

Pakpen; Optimal Seri’yi çok sıcak veya çok sıcak bölgelerde, A sınıfı profil tercihi olan, lüks konut projeleri için öneriyor.

İstanbul Bölge Müdürlüğü

Sahrayicedid Mah. Halk Sk. No:40-44 81080 Kadıköy – İSTANBUL

T: +90 216 467 2611 (Pbx)

F: +90 216 467 4052

E: istanbul@pakpen.com.tr

W: www.pakpen.com.tr