Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zarafet ve fonksiyonelliğin birleşimi

Son yıllarda hızla gelişen modern mimari sonucunda yenilenen yaşam alanları için özel hazırlanan ürünleri ile dikkat çeken Makel, ülkemizde yeni tasarım binalarda yer almaya başlayan, zarafet ve fonksiyonelliğin birleşimi “Modüler Seri”yi tüketicilerin beğenisine sundu.

Daha fazla anahtar fonksiyonunun bir arada kullanılmasına imkan veren Modüler Seri, göz alıcı dekoratif görüntüsü ile ortamlara yeni dokunuşlar getiriyor. Cellia Modüler, Millanta Modüler ve Kare Modüler olmak üzere üç ayrı tasarımda ürün çeşitliliği sunan Makel Modüler Seri, ışığın mekanlardaki yeni buluşma noktası haline geldi. Dar alanlarda birçok fonksiyonun bir arada kullanılmasına imkan veren Modüler Seri, mekanlara yeni estetik dokunuşlar arayanlara ilham veriyor.

Aynı anda tek bir çerçeve altında iki modülden yedi modüle kadar birçok fonksiyonu bir arada (anahtar, komütatör, topraklı priz, vavien, nümeris gibi) bulundurma imkanı veren Makel Modüler Seri mekanlar için pratik çözümler sağlıyor. Faklı renklerdeki tuş, kapak ve çerçeve seçenekleri ile de dikkat çeken Makel Modüler Seri, tasarım odaklı modern binaların yeni gözdesi oldu.

Modüler Seri’nin tasarımda dikkat çeken diğer ürünü olan Cellia, modüler seride ışığı metalin zarafeti ile buluşturdu. Cellia Modüler Metal, ince yumuşak hatları, soft renkleri ve anahtarlarında led ışık teknolojisi kullanması ile göz dolduruyor. Teknolojiyi zarafet ile birleştiren diğer modüler seri ürünü olan Kare ve Millanta Modüler anahtarlarında neon ışık teknolojisini kullanıyor.

Sıva altı İtalyan tipi ve sıva altı geçmeli Alman tip yuvarlak kasa seçenekleri ile hem alçıpan kasa tesisatlarına hem de sıva altı tesisatlarına uygun alt yapı çözümleri sunan Makel Modüler Seri, anahtardan dimmere kadar 50’nin üzerinde fonksiyon seçeneğinin bir arada kullanılmasına imkan sağlıyor.

MAKEL ELEKTRİK MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

İstiklal Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:38 Kıraç/Esenyurt İstanbul

T: +90 212 689 5050 PBX

F: +90 212 689 5061

E: makel@makel.com.tr

W: www.makel.com.tr