Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Adlon Residence Bodrum ayrıcalığı

Yapı sektöründe Alman kalite ve normlarını Türkiye’ye taşıyan BB Group Homes, Bodrum’daki projesi Adlon Residence’da farklı ve konforlu bir konut keyfi sunuyor. İlk etabın önümüzdeki ay, ikinci etabın ise Haziran 2013’te teslim edileceği Adlon Residence, 57 ve 132 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 17 ikiz blokta 204 daire ve 15 müstakil konuttan oluşuyor.

Proje, Güvercinlik mevkiine 1,5 km, Boğaziçi köyüne 3 km, havaalanına ise 12 km mesafede bulunuyor. Adlon Residence, sosyal yaşam alanları, concierge hizmetleri ve business center ile konut sakinlerine lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

ASİSTANLIK HİZMETİ

Adlon Residence, concierge hizmetleri ile konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarında kişisel asistanlık hizmeti veriliyor. Concierge hizmetleri ile havaalanında karşılanma, shuttle, günlük kişisel alışveriş, kuru temizleme, bagaj taşıma, yol durumunu, adres bilgisi, sinema seansları, restoran rezervasyonu, golf organizasyonu, gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu, veteriner danışmanlığı ve özel şoför hizmeti gibi her konuda hizmet veriyor.

AYRICALIKLI SOSYAL YAŞAM ALANLARI

Projenin sosyal alanları içinde golf sahası, fitness, aerobik, basketbol, voleybol, tenis, golf, havuz ve yüzme alanları yer alıyor. Çocuk havuzu, açık yarı olimpik büyük havuzu, tüm hava şartlarına uygun kapalı havuzu ve ayrıca her bloğun önünde özel havuzu bulunuyor.

Proje, uzun güzel sahilinde ya da projedeki konut sakinlerine özel deniz beach iskelesinde, sadece sakinlerine özel olanaklarıyla eğlenceli vakit geçirmeyi vaat ediyor. Mini Kulüp’ün eğitimli ekibi, çocuk parkı, çocuk havuzu ve çocuk oyun odası ile çocuklara doyasıya eğlenmenin keyfini yaşatıyor.

SPA KEYFİ

Özenle tasarlanan SPA Merkezi’nde; buhar odasından saunaya, masajlardan canlandırıcı yüz tedavilerine kadar çok çeşitli hizmetler bir arada sunuluyor. SPA Merkezi’nin içinde ayrıca ısıtmalı kapalı yüzme havuzu yer alıyor. BB Group Homes Genel Müdürü Bülent Baylav, Adlon Residence’dan konut sahibi olanların Bodrum’da ayrıcalıklı bir yaşama adım atacağının altını çiziyor.

YATIRIM FIRSATI

Proje ilkbahara özel fiyatlarla büyük bir yatırım fırsatı sunuyor. Temmuz ayında projenin bitimi ile fiyatları 215 bin TL’ye yükselecek olan 1+1 daireler, yaza girmeden erken alım avantajı ile 80 bin TL indirimle 135 bin TL’ye yeni sahiplerini bulacak.

Bodrum’un yeşillikler içindeki Tuzla Koyu mevkiinde yer alan Adlon Residence, prim potansiyeli yüksek bir proje. Ekim 2011’de 99 bin TL’lik lansman fiyatlarıyla ev sahibi olanlar, 5 ayda yüzde 35 prim kazandı. 135 bin TL’den başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile konut sahibi olmak başlayan kampanya kısa süreli ve sınırlı sayıda konut için geçerli.