Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ağaoğlu’nun tercihi Demirdöküm

Ağaoğlu İnşaat, My Towerland ve My World Europe projelerinde, Türkiye’nin sektöründeki önde gelen markası DemirDöküm ürünlerini tercih etti. Ataşehir’de yapımı süren My Towerland’de bulunan 2 bin 355 dairede toplam 10.500 adet DemirDöküm panel plus radyatör, 2.300 adet krom havlupan, 10.500 adet termostatik vana, 16 adet yüksek kapasiteli çelik kazan ve 16 adet brülör kullanıldı.

Başakşehir’de 3.080 konut ve 20 ikiz villadan oluşan My World Euorope projesinde de 16.400 adet DemirDöküm panel plus radyatör, 5.300 adet krom havlupan ve 16.400 adet termostatik vananın montajı gerçekleştiriliyor.

Proje sorumlusu Ağaoğlu Projeler Mekanik Tesisat Koordinatörü Tevfik Ay “DemirDöküm ürünlerinin teknik üstünlükleri ve DemirDöküm’ün sunduğu yüksek kaliteli teknik ve satış sonrası hizmet anlayışı bizi bu marka ile birlikte hareket etmeye yöneltti. Yılların birikimi ve modern çizgisiyle yaşam mimarı olma felsefesini benimseyen Ağaoğlu projelerinde kalitesiyle üstün bir markayı tercih etmemiz gerekiyordu, bu nedenle DemirDöküm’le çalışmayı uygun bulduk” diye konuştu.