Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bebek banyoları için termostatik bataryalar

Banyo yapmak bebeklerde sadece temizlik açısından değil, bebeğin gelişimi, cildinin sağlıklı olması gibi açılardan da son derece önemli. Uzmanlar bebek banyo suyunun 35-37C arasında olması gerektiğini en uygun su ısısının ise 36C olduğunu belirtiyorlar.

Bebeğin banyosu sırasında su sıcaklığının doğru ayarlanması kadar doğru su sıcaklığının banyo süresince korunması da çok önemli. GROHE Termostatik Bataryalar bu konuda annelerin en büyük yardımcısı. Doğru su sıcaklığına en kısa sürede ve minimum su tüketimi ile ulaşmayı mümkün kılan GROHE Termostatik Bataryalar bir yandan kolaylık ve tasarruf bir yandan da emniyet sağlıyor. Suyun tamamen kesilmesi durumunda sıcak suyu kapatarak haşlanma riskini ortadan kaldırıyor.

GROHE TurboStat teknolojisi ile donatılmış termostatik bataryalar, istenilen ısıya saniyenin üçte biri zamanda ulaşabiliyor. Suyun sıcaklığını ayarlarken akıttığınız su miktarı, GROHE Termostatik Bataryalarla en aza indirilebiliyor. Çünkü istenilen su sıcaklığına çok kısa sürede ulaştığı için suyu ayarlamak için gereksiz su tüketimi yapılmıyor. Böylelikle banyo yaparken su tasarrufu da sağlanabiliyor.

GROHE Türkiye

Sun Plaza Dereboyu Cad. Bilim Sokak No:5 Kat:10

34398 Maslak – Istanbul Türkiye

T: +90 212 328 0093

F: +90 212 328 1951

E: info-tr@grome.com

W: www.grohe.com.tr