Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bosch Termoteknik ve LG Klima ortaklığı

Dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisi Bosch Grubu’nun Termoteknoloji alanında faaliyet gösteren şirketi Bosch Termoteknik, Güney Kore’nin önde gelen üreticilerinden LG ile klima sistemlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörü olmak üzere anlaşma imzaladı.

LG klima sistemlerinin Güney Kore’de üretip pazara sunduğu tüm ürün portföyünün Türkiye’de satış ve pazarlamasını içeren anlaşma, Bosch Termoteknik Türkiye Ülke Müdürü Selman Tarmur ve LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho tarafından imzalandı.

Bosch Termoteknik’in Türk tüketicisiyle buluşturacağı LG split klimalar, dünyada düşük ses seviyeleri ve yüksek enerji verimlilikleriyle öne çıkıyor. LG VRF sistemleri ise hava soğutmalı heat-pump ve heat-recovery modellerde kesintisiz ısıtma yapan cihazlar olarak dikkati çekiyor.

ÜSTÜN ÖZELLİKLİ ÜRÜNLER SUNACAÐIZ

Bosch Termoteknik ve LG’nin inovasyona verdikleri önem ve sektöre sundukları yenilikler anlamında birbirine çok yakın firmalar olduğunu vurgulayan Tarmur, “Birlikteliğimizle sektöre daha kaliteli, yenilikçi ve üstün özelliklere sahip ürünler sunacağız” dedi.

YENİLİKÇİ PROJELERLE TÜRKİYE’DE OLACAÐIZ

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho ise “LG Electronics olarak, dünya genelindeki lider rolümüzü Türkiye’de de başarıyla sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz. Bu amaçla, bizim için stratejik öneme sahip bir pazar ve merkez olan Türkiye’de, yenilikçi projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz” diye konuştu. Cho, “Bosch Grubu’nun global gücünün yanı sıra Bosch Termoteknik’in sektördeki güçlü mühendislik altyapısı ve geçmişi, kuvvetli bayi ve satış sonrası servis ağı gibi nedenlerle Bosch Termoteknik ile çalışma kararı aldık. Bu doğrultuda, sektördeki öncü duruşumuzun Türkiye pazarındaki yansıması olacağına inandığımız bu işbirliğine imza atmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.