Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Byconcept’e yabancı ilgisi yoğun

ByGroup’un 200 milyon dolar yatırımla Sultanbeyli’de inşa ettiği ByConcept, özellikle Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı nedeniyle yabancı yatırımcıdan büyük talep görüyor. ByGroup’un dünyanın dört bir yanındaki ofislerine başvuran yatırımcılar, sıfır faiz ve 40 ay vade imkanıyla ByConcept’ten ev sahibi oluyorlar.

ByConcept’e lokasyonu ve sunduğu imkanları sayesinde gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getiren ByGroup İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar; “Almanya, Avusturya, Avusturalya ve Fransa’daki ofislerimizle yurtdışında da hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yabancı yatırımcılar, ByConcept’e özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakikalık mesafesi nedeniyle ilgi gösteriyorlar. Ağırlıklı olarak 1+1 daireleri tercih eden yatırımcılara çok cazip ödeme planı sunuyoruz. Türkiye’ye gelerek ByConcept’i yerinde görmek isteyen yatırımcılar ByOtell’de konaklıyor, Sultanbeyli’deki satış ofisimizde ByConcept’i tanıyor ve ardından da hayallerindeki daireyi satın alarak ülkelerine dönüyorlar. Son olarak aralarında Kamerun Futbol Federasyonu Başkanı’nın da yer aldığı Kamerunlu 18 kişilik bir grup, ByConcept’i gezerek projeye ilişkin bilgi aldılar” dedi.