Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal taşın sanatla buluşması

2010 yılında doğal taşlara dayalı yer döşemeleri ve kent mobilyaları üretimine başlayan BAŞTAŞ inşaat 1980’li yıllardan itibaren beton elemanları üretimini sürdürerek önce Bandırma sonra Kütahya ve Tavşanlı olmak üzere fabrikalar kurmuş ve kendini sürekli yenileyen kalite anlayışıyla güvenirlilik kazanmıştır. İtalyan teknolojisiyle ürettiği doğal taşlara dayalı prekast elemanlarını da aynı çizgiyle sektöre sunan firma; dinamik kadrosu, güçlü araç parkuruyla malzemelerin peyzaj çalışmalarını ve titiz uygulamalarını yaparak yaşam alanlarına renk katmaya devam ediyor.

OTURMA GRUPLARI, ÇİÇEKLİKLER, ÇÖP KUTULARI VE SINIR ELEMANLARI

Kentlerin tasarımında yokluğu hayal bile edilemeyen BSTone oturma bankları; nerede olursa olsun bulundukları yere şıklık katarken, şehrin koşuşturmaları içinde mola verilebilecek alanlar yaratıyor. Kentlerde betonlaşmanın giderek daha çok hakim olması ile özlenen doğanın kokusu ve çiçeklerin renga-renk güzelliğini BSTone çiçeklikleri ile şehrin her köşe-sinde yaşamak artık mümkün.

BSTone çöp kutuları tasarım ve şıklıklarının yanı sıra doğayla dost olmanın önemli bir aracı. Park, bahçe ve alışveriş merkezi gibi alanlarda yaya ve araç trafiğini birbirinden ayıran BSTone sınır elemanları istendiğinde birbirine bağlanarak da kullanılabiliyor.

KAROLAR

Tamamen doğal malzemelerden üretilen Baştaş karolar, aşınmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra ekonomikliği ile de dikkat çekiyor. Cilalı, silimli, kumlamalı, patinato yüzey alternatifleri olan ürünler, toz ve kir tutmuyor, kolay temizleniyor. Montajı oldukça pratik olan Baştaş karolar, istenilen renkte sipariş edilebiliyor.

Baştaş

600 Evler Mah. Örnek Sanayi Sitesi 1352 Sk. No:4 BANDIRMA

T: +90 266 721 48 27

F: +90 266 721 15 00

W: www.bas-tas.com.tr