Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Gaggenau

GAGGENAU’NUN TEKNOLOJİ HARİKASI OCAKLARI

Gaggenau’nun, tasarımın büyüleyici güzelliği ve teknolojinin son harikası Twist-Pad özellikli ve indüksiyonlu ocakları, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor, kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor. Ocaklar, bir Twist-Pad üzerinden kumanda ediliyor. Hareketli manyetik düğme, pişirme alanını seçiyor, istenen kademeyi ayarlıyor ve temizlik için çıkartılıyor. Pişirme işleminde ise Hafızalı Pişirme özelliği kullanıcıya büyük rahatlık sunuyor. Örneğin her sabah sütün ısıtılmasını, kontrol edilmesine gerek kalmadan otomatik olarak gerçekleştiriyor. Gazlı ocaklardan daha hızlı olan Gaggenau indüksiyonlu ocaklarda ısı pişirme yüzeyinde değil, sadece tencerede oluşuyor. Bu sayede tencereden taşan yemek yanmıyor ve pişirme yüzeyi kolayca temizleniyor. Bu da mutfaktaki cihazlara uzun yıllar eskimeyen bir görünüm kazandırıyor.

GAGGENAU CAM SERAMİK OCAK İLE ESTETİK MUTFAKLARDA

Gaggenau CE 481 cam seramik ocak, paslanmaz çelik gövdesi, 80 cm genişliği ve estetik tasarımıyla mutfakların havasını değiştiriyor. Hemen hemen bütün şekil ve boyutlardaki tencere ve tavalar, ocağın üstünde rahatlıkla kombine edilebiliyor. Gaggenau CE 481’in, daha geniş bir kızartma alanı ve 27 cm’lik üç halkalı bir alan oluşturmak için birbiriyle bağlanabilen iki alanın da dahil olduğu dört esnek pişirme alanı bulunuyor. Özellikle kızartma yapmak için ideal olan süper hızlı pişirme alanları sayesinde arzu edilen sıcaklık çabuk elde edilebiliyor ve hızla azaltılabiliyor. Kızartma sensör fonksiyonu ile daha sağlıklı ve eşsiz lezzette kızartmalar yapılabiliyor. Özel çelik paslanmaz tavası, ocak ile birlikte özel aksesuar olarak sunuluyor ve mükemmel bir kombinasyon oluşturuyor. 18 x 41,5 cm ölçülerindeki kızartma alanı için özel olarak tasarlanmış bir aksesuar olan dökme alüminyumdan yapılmış, oval yapışmaz kaplama kızartma kabının kapağı da kendi başına bir pişirme aracı olarak kullanılabiliyor.

İÇİNDE BİRÇOK “EN” BARINDIRAN BULAŞIK MAKİNESİ

Günlük yoğun tempoda evin içinde bir kurtarıcı görevini üstlenen Gagganau bulaşık makinesi, özellikleri ile yoğun ilgi görüyor. Sadece 57 dakikada en iyi yıkama ve kurutmayı yapan cihaz, bu özelliği ile bir rekora imza atıyor. İç hacmi bakımından en geniş bulaşık makinesi olma özelliğine sahip olan Gaggenau bulaşık makinesi 14 kişilik yemek takımını aynı anda yıkayabiliyor. Özel opsiyon düğmesi ile istenilen an enerji ve su tasarrufu sağlanabiliyor. Tam ankastre özelliği sayesinde tüm fırın serileri ile uyum içinde olan Gaggenau bulaşık makinesi A + sınıfında dünyanın rakipsiz cihazları arasında yer alıyor.

CM 250 İLE KAHVE KEYFİ

Kahve, eskiden beri keyfin simgesi olarak kabul ediliyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, espresso, latte macchiatio, cappuccino ve sütlü kahve gibi çeşitleri, günün her saati büyük bir keyifle tüketiyor. Gaggenau tam otomatik CM 250 espresso makinesi ise bu çeşitlerin hepsini, özel kullanım alanları için bir arada sunuyor. Yeni teknoloji ve fonksiyonları bir araya getiren zarif tasarımlı CM 250, görsel açıdan bir göz ziyafeti yaşatıyor. Sütlü kahveden cappuccinoya, latte macchiatiodan espressoya dilenen kahve çeşidini hazırlayabilen CM 250, evin baristası gibi çalışıyor. Taze kahve çekirdeklerini incecik bir toz haline getirirken, neredeyse hiç ses çıkarmayan seramik mamul diskli değirmeni yaratan yenilikçi teknolojisi ile de ayrıcalıklı. Öğütme derecesi, kişiye özel belirlenebiliyor. Özel bir aroma-haşlama sistemi, kahve tozunun, sıkıştırılmasını ve haşlama esnasında savrulmasını sağlamak suretiyle, bütün aromaların serbestçe gelişmesine olanak tanıyor.

SINIFININ EN GENİŞ İÇ HACME SAHİP FIRINI: GAGGENAU BO 210

200 serisi cihazlarla uyumlu Gaggenau BO 210 model fırın, 50’den 300 dereceye kadar dokuz farklı elektronik ısı kontrolü ile çok ayrıcalıklı. Pizza, ekmek ve hamur işeri için özel geliştirilen fırın taşının da ayrıca aksesuar olarak dahil edilebildiği fırın, 60 cm genişliği ve 76 litrelik net hacmi ile sınıfının en geniş fırın içine sahip. Özel mavi renkli Gaggenau emayesi sayesinde fırının iç yüzeyine neredeyse hiçbir şey yapışmıyor. Alüminyum renginde fonlanmış, tamamen cam kapağa sahip fırının, paslanmaz çelik ve siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi mevcut.