Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Geleceğin banyolarında maksimum konfor için çeşitli işlevler

Birkaç işlevi yerine getiren yenilikçi ürünler modern banyo kullanıcılarının karmaşık ihtiyaçlarını aynı anda karşılar. Duravit’te buna çok sayıda yenilikçi örnek bulunuyor. Eoos tarafından tasarlanan Nahho yüzme küvetinde ağırlıktan kurtulmanın verdiği gevşeme hissi müzikle ve hafif ışıkla bir arada yaşanıyor. OpenSpace duş bölmesi kullanım sonrasında geriye doğru katlanıp duvara dayanan bir panel görevi görüyor; yüzme küveti ve duşla beraber, sadece 210×100 cm’lik bir alanda zindelik için mükemmel bileşim oluşturuyor. İstenirse, OpenSpace’in yanlarına ayna konarak pratik faydaları çoğaltılabilir.

Yine bir Eoos tasarımı olup deri kaplı güvertesi bulunan Sundeck banyolar ve havuzlar kolayca geniş güneşlenme alanlarına dönüştürülebiliyor.

Artık klozetler bile standart klozetlerin ötesine geçmişti. Philippe Starck tasarımı olan SensoWash elektronik klozet kapağı teknolojisiyle öncü. Paslanmaz çelikten yapılmış, üç tip duş özelliği olan bir sprey kolu bide işlevi görüyor. Su sıcaklığı, su hacmi ve nozül konumu ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Temizlik ve ferahlık hissinin ardından, sıcak ve kurutucu hava geliyor.

Duravit’in çok çeşitli yenilikçi ürün fikirleri sayesinde, bireysel banyo tasarımında sınır neredeyse yok. Bunlar aynı zamanda çok kaliteli ve tasarım bakımından zamandan bağımsız…

Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Vakum Caddesi No:1,İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla / İSTANBUL

T: +90 216 458 5151

F: +90 216 458 5195

E: info@tr.duravit.com

W: www.duravit.com.tr