Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hvac sektörüne tasarruflu yeni ürünler

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan teknolojisi ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan Buderus’un yeni ürünleri arasında yoğuşmalı kombiler ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ile kaskad sistemler ürün yelpazesine eklenen GB072 yoğuşmalı kombi ve GB162 – 65 kW duvar tipi yoğuşmalı kazan ön plana çıkıyor. Buderus, ayrıca yoğuşma teknolojisinin avantajını kullanan yeni GB402 ve yenilenen tasarımıyla SB745 yer tipi yoğuşmalı kazanları da ürün gamına ekledi.

Buderus’un geniş ürün gamına yıl ortasında girecek olan ve özellikle doğalgazın olmadığı bölgeler için ideal çözüm sunan yeni ürünü havadan suya ısı pompası da ilgi çeken ürünleri arasına girmeye aday… Yeni ürün, inverter teknolojisi sayesinde çok az elektrik tüketerek bir hanenin hem ısıtma, hem klima hem de sıcak su ihtiyacını havadan aldığı enerjiyle karşılıyor.

Buderus

T: 444 5 474

W: www.buderus-tr.com