Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mekanlara doğal dokunuşlar

TÜR-MAK, saraylara layık gösterişli veya kültürel, avangart modellere sahip olan her markayı farklı bir hikayede birleştiriyor. İspanya menşeili Reolanda firması ise doğal görünümlü ürünlerinin yoğunluğu ve seramiği her mekâna şıklığın yanı sıra doğallık katması nedeniyle firmanın ürün segmenti içerisinde yerini alıyor.

Reolanda markasının ürünleri özellikle iç mekânların dışında; binaların dış kaplamaları, havuz kenarları, spa ve sağlık merkezleri, balkonlar, kış bahçeleri ve bina içlerinin ıslak zeminler gibi yaşam alanlarının birçoğunda uygulanabiliyor. Reolanda Bambu Serisi tüm alanlarda uygulanan ürünlerinden sadece bir tanesi. İsmini bambu bitkisinden alan Reolanda Bambu serisi 31×56 gibi kendine özgü kesimleri ile mekanlara doğal bir görünüm kazandırıyor. Ahşap renklerin yoğunlukta olduğu seride bej, kahve, koyu kahve renkleri gibi tonlar da kullanılıyor.

ÇİÇEK AÇAN SERİLERİ İLE PAMESE SERAMİK

İspanya’dan bahar gibi bir seri; Pamesa Tripoli, yüzeyindeki çiçek desenleri ile uygulandığı her alanda bahar havası estiriyor. Islak zeminlerde ve yaşam alanlarının her karesinde uygulanabilecek serinin 25×75 fon ve dekorları, 30×30 catwalk blanco zeminleri bulunuyor. Zeminlerde bordo ve bej renkleri ile kombine edilen bu seri uygulandığı tüm alanlara farklı bir tarz sunarken, seramiğin hijyen özelliği, tripolinin parlak ve ayna gibi yansıyan çiçekleri ile birleşerek bütünlük ve güzellik kazanıyor, ayrıca uygulandığı mekanlara geniş ve ferah bir hava katıyor.

Tür-Mak Yapı Center

1. Organize Sanayi Bölgesi

Atabay Sk. No: 31 KONYA / TÜRKİYE

T: +90 332 248 2705 / +90 332 248 3345

F: +90 332 248 3467

W: www.tur-mak.com.tr