Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfaklarda bahar ışıltısı

Kuvars taşını kullandığı en gelişmiş üretim teknolojisi ile tezgahlara taşıyan Belenco Kuvars Yüzeyler, güneşin enerjisini hissettiren pırıl pırıl yüzeyleri ile baharı mutfak ve banyolara taşıyor. Kuvarsın pozitif enerjiyi toplayıcı doğal özelliğine benzersiz renk ve tasarımlarla şekil veren ve evsel mekanlarda kullanımını sağlayan Belenco hijyenik, sağlam ve özgün yüzeyleri ile birbirinden zevkli yaşam alanları oluşturuyor. Ebruli dokular, damarlı mermer desenleri, minimalist düz renkler ve ayna pırıltılı seçeneklerle farklı zevklere zengin alternatifler sunan Belenco, şıklığı işlevsellikle bütünleyerek kullanım kolaylığı sunan sağlam ve estetik kuvars yüzeyleri ile mutfak ve banyolarda yeniliğin öncüsü oluyor. Belenco mermer dokusunu, kuvars sağlamlığı ile buluşturup yepyeni dokular ve çizgilerde farklı tasarımlara imza atıyor. Baharın neşesini ve tazeliğini kuvars yüzeyler ile evlerinize taşıyor.

Çizilmeye ve aşınmaya karşı yüksek dirençli olan ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde leke tutmayan, kullanıldığı her yerde hijyen sağlayan Belenco Kuvars Yüzeyler, kuvarsın doğal ışıltısını ve dayanımını mekanlara taşırken, işlevsel ve özel bakım gerektirmeyen yapısı ile hijyene önem veren bayanların tercihi oluyor.

PEKER Yüzey Tasarımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres: M.O.S.B. Ahmet Nazif Zorlu Bulvarı No:22 Manisa 45030 Türkiye

T: +90 236 213 03 43

F: +90 236 213 03 03

W: www.belenco.com