Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Neolıft Kapak ve Smart Box Sistemleri

SESSİZ KAPANMA

Neolift kapak sistemleri, rahatlığı ön planda tutarken mobilyaların kullanımda işlevselliği ön plana tutuyor. Kalkar kapak sisteminin yavaş kapanma özelliği sayesinde kolay ve sessizce kapanan kapaklar, kullanıcıya hareket rahatlığı sağlıyor. Bu geliştirilmiş sistem, kademeli açılan kapağın her açıda sabit durabilmesini mümkün kılıyor.

GÜVENLİ KULLANIM

Samet’in geliştirdiği, yaşam alanlarında daha güvenli bir kullanım sağlayan Smart Box çekmeceler 40 ila 65 kg taşıma kapasitesine ve yerinden çıkmasını önleyici sisteme sahip. Geliştirilen özel fren sistemi ile çekmeceler hızla itilse bile çok yavaş kapanıyor. Farklı aksesuar seçeneğiyle de Smart box, düzenli ve verimli çekmece kullanımı sağlıyor.

TEK DOKUNUŞ YETER

Samet mobilya aydınlatma sistemleri, dolap içlerini ve raflara farklı ışık seçenekleriyle şık ve ergonomik bir kullanım sunarak mobilyalara karakter katıyor. Salonda, mutfakta, ev ve iş yerlerinde kullanabilecek son derece dekoratif bir ürün olan Samet Lighting, tek dokunuşla açılıp kapanma özelliğiyle büyük bir kolaylık sağlıyor.