Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Platform Merter Ev sahibi evini tasarlıyor

İstanbul’un yeni iş, iletişim, moda ve ticaret merkezi olarak konumlandırılan Fashion Park’ın yanı sıra rezidanslar, suiteler, teras evler ve ofislerin yer aldığı Platform Merter projesinde kişiye özel tasarımlar oluşturabilmek ve müşteri memnuniyeti artırmak için mutfak dolapları, parkeler, banyo seramikleri, iç kapı rengi gibi malzemelerin renklerine yönelik “Konsept Paket” seçme imkânı sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik tarafından inşa edilen Platform Merter’de 16 katlı Platform Rezidans bloğu, 17 katlı Platform Suites bloğu, 23 bin m² kiralanabilir alana sahip Platform Fashion Park ve 3 bin m²’lik özel Platform Ofis alanı bulunuyor.

ZEMİNE KADAR CAM

DB Mimarlık-Bünyamin Derman imzalı, Merter’in yeni simgesi, “karma kullanımlı” (mixed-use) “Platform Merter” projesinde akıllı ev sistemi ile ısıtma, soğutma ve aydınlatmanın uzaktan erişilebilir şekilde planlanıyor. Isıtma sistemi olarak panel radyatörlerin yanı sıra fancoil sistem de kullanılırken, dekorasyonlu olarak teslim edilecek olan dairelerin tamamında ferah mekânlar yaratmak amacıyla yere kadar cam kullanılıyor.

Farklı beğeni ve ihtiyaçlara hizmet etmek üzere, 1+1’den 5+1 penthouse’lara kadar farklı daire seçeneklerini bünyesinde toplayan Platform Merter Rezidans; konfor ve lükse önem veren geniş aileler için gerekli tüm detayları sunarak, çok daha prestijli bir yaşam vaat ediyor. Platform Merter Rezidans’ta yer alan tüm daireler kat bahçeleri ile ev sahiplerine keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

TASARIMA VERDİÐİMİZ ÖNEM FARKEDİLİYOR

Hayata geçirdikleri tüm projelerde kişisel seçimlere önem verdiklerini belirten Eroğlu Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “Eroğlu Gayrimenkul olarak tasarıma verdiğimiz önem tüm projelerimizde gözle görünür bir şekilde fark ediliyor. Tüm projelerimizde ev sahiplerinin; parke rengi, banyo seramikleri ve mutfak dolaplarının kapak renklerini seçili alternatifler üzerinden kendi zevklerine göre belirlemelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ev sahiplerinin, kendi zevklerine en uygun evi yarattığımızdan emin olmaları için, her türlü hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu çabamız bizi rakiplerimizden de farklılaştırıyor” dedi.