Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seranit Dünya’yı dolaşıyor

Seramik ve porselen karo sektörünün önde gelen firmalarındnan Seranit, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin geldiği noktayı dünya pazarlarına tanıtmaya devam ediyor. Mart ayında Serra markasını da tanıtan Seranit, Moskova Yapı Fuarı’nın ardından şimdi de Libya Fuarı’na katılacak.

2-5 Nisan 2012 tarihlerinde Rusya’nın en büyük inşaat sektörü fuarı olarak bilinen ve Moskova’da düzenlenen Mosbuild Fuarı’na katılan Seranit, yeni markası Serra’nın yanısıra, grubun diğer markalarını da sergiledi. Seranit Yapı Grubu, 20-24 Mayıs tarihleri arasında ise Libya Fuarı’na katılacak.

Seranit Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Altunalan, “Seranit olarak en yüksek teknolojiyle en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Dünya çapında ünlü sanatçılar sayesinde tasarımda da dünya standartlarını zorluyoruz. Fuarları da kendimizi tanıtmak için önemli bir platform olarak görüyoruz” diye konuştu.