Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sınırları kaldıran anahtar-priz serisi

Ürün gamına kattığı yeni koleksiyonlar ile farklı ihtiyaçlara değişik alternatifler sunan ELBİ Elektrik’in yeni serisi “Moda Stila”, anahtar ve priz serileri arasında tek bir çerçevede birden fazla fonksiyon koyabilme özelliği sunuyor.

Elektrik sektöründeki deneyimini Ar-Ge ekibinin yoğun çalışmaları ile birleştiren ELBİ Elektrik, modüler serilerinin en yenisi ‘Moda Stila’ ile fonksiyonları daha az yer kaplayacak şekilde bir araya getirdi. Yerleştirilebilecek maksimum modül sayılarına göre adlandırılan 2M, 3M, 4M, ve 7M çerçevelerle birlikte satışa sunulacak “Moda Stila” anahtar ve priz serisi, geniş fonksiyon seçenekleri ile mekanların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu ay satışa çıkan “Moda Stila” serisi modern teknik özelliklerinin yanında farklı renk alternatifleriyle yapılacak kombinasyonlarla yaşam alanlarına renk katacak.