Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sıra dışı çizgi

Svida, Creavit’in son derece ayrıcalıklı bir armatür tasarımı… Lavabo, banyo, bide ve mutfak modellerinin yanı sıra çanak lavabolara uygun modelin de yer aldığı, toplamda beş parçadan oluşan bir seri… Keskin hatlardaki geometrik çizgilerine paralel, akan suyu ustaca şekillendiren bir yapıya sahip seri, krom yapısı sayesinde temizlik kolaylığı sağlıyor, banyolara ışık saçıyor. Çünkü ışık nereden gelirse gelsin, bu pürüzsüz yüzeylerden yansıyor. Öte yandan banyolardaki Svida armatür şıklığını, uyumlu Svida metal banyo aksesuarlarıyla tamamlamak da mümkün. Etajer, sabunluk, sıvı sabunluk, diş fırçalığı, havluluk, askı, tuvalet kağıtlığı, süngerlik, tuvalet fırçalığı gibi çeşitleri tam da bu amaca hizmet ediyor.

Svida armatür serisi zarif görünümüne rağmen son derece dayanıklı modellerden oluşuyor. Yıllara meydan okuyan bu dayanıklılığın nedeni ise uzun ömürlü seramik diskli kartuşlar. Svida banyo armatüründeki otomatik kilitlemeli duş kumandası ve mutfak armatüründeki döner boru da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Çanakcılar Seramik San. ve Tic. A.Ş

Satış ve Pazarlama Müdürlüğü Barbaros Mah. Halk Cad. No:5 Yenisahra-Ataşehir/İSTANBUL

T: +90 216 317 64 53

F: +90 216 317 64 58

E: info@creavit.com.tr

W: www.creavit.com.tr