Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Termo Teknik Bursa’da hızlı gelişim amaçlıyor

Dünyanın önde gelen panel radyatör üreticisi İngiliz Ideal Stelrad Group’un (ISG) iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik, Bursa’da yetkili bayileri ve ısıtma sektörü temsilcileri ile buluştu.

Termoteknik Genel Müdürü Cem Nazif Yalçın, Çorlu’da dünyanın en büyük panel radyatör fabrikalarından birisine sahip olan ve 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Termo Teknik’in Türkiye’de geçtiğimiz 3 yılda pazar payını yüzde 130 artırdığını, satış ve hizmet noktası sayısını iki katına çıkardığını belirtti. Yalçın, “Önümüzdeki dönemde Türk sanayisinin gözbebeği kenti Bursa’da da hızlı bir gelişme bekliyoruz” dedi.

BAŞARIMIZI BURSA’DA SÜRDÜRECEÐİZ

Yalçın, “Bursa’da dağıtım ve hizmet ağımızı genişlettiğimizde Termo Teknik kalitesi ve hizmet anlayışının çok kısa sürede satışa döneceğini, dünyada ve diğer illerdeki başarının Bursa’da tekrarlanacağını biliyoruz, bu noktada değerli bayilerimiz ve ısıtma sektörü şirketlerimizin katılım ve desteğini bekliyoruz” dedi.

Termo Teknik’in geçen yıl İngiltere’nin tercih edilen yoğuşmalı kombisi Logic’i Türkiye’ye getirdiğini ve sınıfının en yüksek enerji verimliliği ile en küçük boyutlarına sahip yoğuşmalı kombisi olarak bilinen Logic’in Türk tüketicisi tarafından çok sevildiğini vurgulayan Yalçın, “Bursa’da çok sayıda Logic kullanıcısı oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.

SATIŞ NOKTALARININ SAYISI İKİYE KATLANDI

Termo Teknik’in 50’den fazla ülkeye ihracat yaptığını ve geçtiğimiz 3 yılda yüksek ürün kalitesini hızla iç pazara da yansıttığını belirten Yalçın, “Son 3 yılda Termo Teknik, iç pazarda çok hızlı bir gelişme gösterdi, pazar payını yüzde 130 arttırırken, satış ve hizmet noktalarının sayısını iki katına çıkardı” diye konuştu.