Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Toza ve neme karşı dayanıklı anahtar-priz serisi

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, Palmiye Serisi ile nemli ve tozlu mekanlarda da profesyonelliğini konuşturuyor. Bütün ürünler için beyaz, gri ve krem renklerinde beğeniye sunulan Palmiye Serisi sahip olduğu IP 54 özelliği ile güvenlik duygusunun çıtasını yükseltiyor.

Farklı tasarımlarda kolay montaj özelliği

Nemli ve tozlu mekanların vazgeçilmezi Palmiye Serisi, yatay ve dikey olarak kombine edilme imkanı ile alternatif kullanım seçenekleri sunarken; beyaz, krem ve gri renkleriyle de dekoratif açıdan tercih yapma olanağı sağlıyor. Vidalama sistemi sayesinde sökme işlemine gerek olmadan kolay montaj özelliği sunan Palmiye Serisi, kullanıcıları, esnek conta sistemi sayesinde de pratik bir şekilde hızlı montaj imkanı ile tanıştırıyor. Hızlı bağlantı sistemiyle çabuk ve emniyetli kablolama özelliği taşıyan Palmiye Serisi, uzun süreli kullanım imkanı sayesinde nemli ve tozlu alanlara benzersiz tasarımıyla hayat veriyor.

Viko Elektrik Ve Elektronik END. SAN. ve TİC. A.Ş.

Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cd. No:44 34887 Sancaktepe / İSTANBUL

T: +90 216 564 5555

F: +90 216 564 5544

W: www.viko.com.tr