Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Türkiye’nin ilk pvc kapıları

PakDoor’un ürün yelpazesinde her zevke ve her yapıya uygun farklı modeller bulunuyor. Ayrıca su ve neme karşı dayanıklılık, ses ve ısı yalıtım özelliği, doğayı ve çevreyi koruma adına kullanılan hammadde ve yardımcı malzemeler, darbeye, çizilmeye, kırılmaya karşı dayanıklılık, PakDoor’u diğer markalardan ayıran önemli özelliklerden sadece birkaçı…Bu özelliklerinin yanı sıra hızlı ve kolay montaj özelliğine de sahip olan PakDoor dekoratif kapı panellerinin, tüm mekanlarda kullanılmak üzere her türlü dekorasyon anlayışına uygun tasarımları mevcut.

PAKDOOR KOMPOZİT İÇ KAPI SİSTEMLERİ

PakDoor’un PVC kompozit iç kapı sistemlerinin Nova, Antaras, Layra, Vega, Electra, Sirius, Atlas, Libra, Gaia, Truva, Hidra isimli 11 farklı modeli bulunuyor ve modeller günümüzün trendlerine göre sürekli yenileniyor. Kompozit iç kapı sistemlerinin en önemli özelliği; her türlü ıslak zeminde zarar görmeden uzun yıllar kullanılabilmesi. Ayrıca üretimin her aşaması titizlikle kontrol edilen PakDoor kapılar yüksek teknolojiyle üretiliyor ve daima ilk günkü güzelliğini koruyor. Pakkdoor kompozit iç kapı modelleri 8 ayrı renkte ve 8 ayrı cam seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

PAKDOOR DIŞ KAPI PANELLERİ

PakDoor dekoratif kapı panellerinin farklı zevklere hitap eden, tam 18 farklı modeli bulunuyor. Dış kapılarda, iç oda kapılarında ve balkon kapılarında kapı kanat profili arasına yerleştirilerek kullanılan paneller, kolay montajı sayesinde ve zengin çeşidiyle çok tercih ediliyor. Tek parça montaj edilebilme özelliğiyle de PakDoor dış kapı panelleri dekoratif bir görüntü sağlıyor.