Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeni bir dünyanın anahtarı

Makel Lumia anahtar ve priz serisi ile tasarımda modern bir dönemin kapılarını aralıyor. “Yeni Bir Dünyanın Anahtarı” sloganı ile yola çıkan Makel, Lumia serisi ile metal, ahşap, corian ve cam çerçeve seçenekleri ile mekânlara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Lumia serisi yeni nesil çerçeveler metal ve corian’ın asaleti, camın büyüsü ve ahşabın sıcaklığı ile modern minimalist tasarımları yaşam alanlarına taşımayı hedefliyor.

İnce ve keskin hatlarıyla duvarlara farklı bir şıklık katan Lumia serisi anahtar ve prizin ötesinde bir dekorasyon öğesi olarak karşımıza çıkıyor. Lumia serisi ürünleri birbirinden farklı renk ve malzeme seçenekleri ile mekanlara doğanın sıcak dokunuşunu taşıyor.

DOÐANIN SICAK DOKUNUŞU

Mermer görünümü ile bulunduğu mekanın havasını farklı kılan Corian serisi; Dusk, Aurora, Sandstone ve Blackquartz renk seçenekleri ile iç mekanlara doğanın sıcak dokunuşunu taşıyor.

Cam seçeneği ile de dikkat çeken Makel Lumia “cam” serisi, şeffaflığın ve duruluğun bulunduğu her mekana ayrı bir parlaklık ve şıklık katıyor. Makel Lumia cam serisi siyah, beyaz, mavi ve yeşil seçenekleri ile cam malzeme ve aksesuarlarla mükemmel uyum sağlıyor.

DEKORASYONLAR METAL VE AHŞAP SERİLERİ İLE HAYAT BULUYOR

Makel Lumia metal serisi, mekanlara bambaşka bir hava katıyor. Bulunduğu her mekanda şıklığı ile göz dolduran Lumia metal serisi, siyah, saten ve gümüş, seçenekleri ile seçkinliğin yeni çerçevesi ve klasiğin zarafeti ile buluşuyor.

Doğa, minimalist ve farklı tarzıyla Lumia Wood serisi ise dekorasyonu tamamlayacak doğallığı evinize getiriyor. Ağacın huzuru ve tamamlayıcı dokusuyla Lumia Ahşap Serisi yeni trendlerin öncüsü olacağa benziyor.

Makel Lumia serisi birbirinden cazip renk ve malzeme seçenekleri ve çok sayıdaki tuş ve kapak kombinasyonu ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.