Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yepyeni renk evreni

Renkler, hayatımıza farklı etkiler katar. Her renk kullanıldığı alanda farklı algılar yaratır; uyum, denge, güç, neşe, enerji, tutku veya dinginlik. Baumit, renklerden ilham alarak, renk uzmanları ve tasarımcılarla görüşerek, trendleri izleyerek ve ihtiyaçları inceleyerek üç yılı aşkın süren araştırma ve geliştirme çalışmaları ile dış cepheler için en geniş renk sistemini yarattı.

Baumit, etkileyici renk tonları ile dolu sunduğu yeni dünya ile binalarınıza hayat veriyor. Life renk sistemi dış cepheler için geliştirdiği 888 renk alternatifi ile hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. 94 ana renk temel alınarak ve her rengin sekiz farklı tonu geliştirilerek oluşturulan renk sisteminde altı farklı beyaz tonu, yedi kaplama dokusu ve 36 mozaik kaplama alternatifi bulunuyor.

Baumit Life renk sisteminde en dikkat çeken bir diğer özellik ise dış cepheler için yoğun ve koyu renk tonlarının geliştirilmesidir. “Style Color” olarak ayrılan koyu renkler dış cephelerinde detayları vurgulamak ve farklılık yaratmak isteyenler için ideal çözümler sunuyor. Life Renk Sistemi için hazırlanan web sitesinden (baumitlife.com) tüm bilgilere dijital olarak ulaşılabiliyor.

Baumit İnş. Malz.San.Tic.

Acarlar İş Merkezi D-Blok Kat:1 34810 Kavacık-İstanbul

T: +90 216 680 34 00

F: +90 216 680 34 01

W: www.baumit.com.tr